טל. 052-8835857

אודות המרכז ללימודי יפנית

המרכז ללימודי יפנית הוקם בשנת 2008 במטרה לאפשר לכל אדם המתעניין בלימודי השפה, מכל סיבה שהיא, לקבל את המענה המתאים לו ביותר.

בשערי המרכז נכנסים כיום עשרות אנשים אשר להם עניין בשפה ובתרבות היפנית, וביניהם: בני נוער האוהבים אנימה ומנגה, אנשים המתכננים טיול, אנשי עסקים הקשורים ליפן, סטודנטים המתכננים לימודים ביפן, אנשים העוסקים באומנויות לחימה, ואנשים רבים אשר פשוט אוהבים את התרבות היפנית, האומנות, אולי טיילו ביפן בעבר ונשבו בקסמה.

במרכז ללימודי יפנית חרטנו על דגלנו את הערכים הבאים:

  • כבוד לתרבות ולשפה היפנית
  • יחס אישי וקשוב לכל תלמיד וצרכיו האישיים
  • תמחור הוגן

המרכז נמצא ברחוב שפע טל 12 בתל אביב, קומה ראשונה, במרחק של 5 דקות הליכה מרכבת השלום וקניון עזריאלי, 

כיתת הלימוד מצוידת בציוד, המאפשר שימוש בקטעי וידאו ואודיו לצרכי הלימוד, ובפינת הקפה שתייה קרה, חמה וכיבוד באופן חופשי.

צוות המורות כולל ארבעה מורים, סיגל יזרעאלי מקימת המרכז, ושלושה מורים דוברי יפנית שפת אם.

שיטת הלימוד במרכז ללימודי יפנית

ישנן שיטות שונות ללימוד השפה היפנית. אנו מאמינים כי תהליך לימוד מהנה ופורה בפני עצמו, יבטיח תוצאה טובה יותר, על כן שיטת הלימוד שלנו שמה דגש על חווית הלימוד, על השתתפות פעילה של התלמידים, על חומרי לימוד ועזרי לימוד מעודכנים וחווייתיים.

קבוצות קטנות

הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות המאפשרות זמן תרגול ויכולת ביטוי מקסימאלית לכל תלמיד ותלמיד באופן היעיל ביותר. מספר המשתתפים המקסימאלי בכיתה הוא 8.

 

חומרי לימוד מעודכנים

הלימוד נעשה באמצעות ספרי לימוד וטקסטים יפניים מעודכנים ומגוונים, המאפשרים לימוד של השפה המדוברת העכשווית. נעשה שילוב בין חומרי לימוד מיפן וחומרים מקוריים אשר נכתבים במיוחד לפי צרכי הקורס.

 

חוויית הלימוד

שיטת ההוראה היא דינאמית ואינטראקטיבית. הלימוד נעשה בעזרת שימוש באמצעי המחשה שונים: אנו צופים גם בסרטונים המיועדים ללימוד יפנית, וכן בקטעים מדרמות, סרטי קולנוע וקליפים של שירים.

בקורסים המיועדים לאוהבי האנימה-מנגה משלבים קטעי מנגה (קומיקס יפני) ולומדים שירים האהובים על התלמידים.

כל שיעור מהווה חוויה תרבותית מרתקת!

פייסבוק

למרכז ללימודי יפנית קיימת קבוצת פייסבוק פעילה ומעניינת שנושאה – השפה היפנית. זוהי במה בה חולקים תלמידים ליפנית את חוויית הלמידה שלהם, משתפים באתרים/אפליקציות/חומרי לימוד שעוזרים להם, כמו כן מועלה לשם באופן תדיר חומר לימוד מעניין על אודות השפה ואודות יפן.

לביקור ולהצטרפות לקבוצה – לחצו כאן.