טל. 052-8835857

תלמידים מספרים

צילום: הדר רייזמן־גרייף

להוספת המלצה

"הגעתי עם ידע אפסי ואחרי שנה אני מסוגלת לקרוא, לכתוב, לדבר ולהבין יפנית"

התחלתי ללמוד יפנית כבר לפני שנה, זה הקורס השלישי שאני מסיימת ואני ממליצה מאוד ללמוד במרכז! הגעתי עם ידע אפסי בשפה היפנית ואחרי שנה אני מסוגלת לקרא, לכתוב, לדבר ולהבין יפנית. המורים מקצועיים וקשובים ביותר, תמיד שם לעזור בכל דבר. גם ההגעה נוחה מאוד ברכבת או ברכב, שווה להגיע כמוני אפילו מחיפה.
המרכז ללימודי יפנית
סופי קלימיאשוילי, חיפה
נובמבר 2020
"קורס מדהים עם מורים מצויינים, לכל מי שרוצה להשתפר בשפה היפנית או סתם ליהנות"
אוירה טובה בכיתה ומעבר מסודר על חומרי הלימוד, תוך כדי ציון חגים ומסורות יפניות. הכיתה קטנה וביתית, ממוקמת קרוב לתחנת הרכבת. הכרתי חברים ואנשים לדבר איתם גם מעבר לשעות השיעור, ונסחפתי לתוך השפה והתרבות בהדרגה. נהניתי מכל רגע, ומודה מאוד לסיגל סאן ויוקי סאן שלימדו אותי במסירות והשקעה!
המרכז ללימודי יפנית
ליאל
אוקטובר 2022
"החוויה היא משהו יוצא מגדר הרגיל"
לאחרונה סיימתי במרכז ללימודי יפנית של סיגל יזרעאלי את הקורס "מתחילים 1" ואני חייב לציין שיצאתי מרוצה מאוד!! את המקום הכרתי לאחר שיחה עם שגרירות יפן בישראל איפה מומלץ ללמוד יפנית בארץ. אחרי קורס אחד אני מסוגל כמעט להבין ולקרוא שוטף היארגאנה וקאטאקאנה אפילו (טיפ טיפה קאנג'י) ומצליח להבין דיאלוגים בשפה. מעבר לכך השיעורים מאוד מהנים, המיקום מאוד נוח והחוויה היא משהו יוצא מגדר הרגיל, אתה מרגיש כאילו פעם בשבוע אתה ביפן ועם אנשים שאתה יכול בקלות להחשיב כמשפחה. לאחרונה הייתי יחסית "מרותק" לבית בשל מצב בריאותי לא טוב אבל לשיעורים של המרכז עשיתי מאמץ והגעתי ואני לא מתחרט לרגע, זה היה בשבילי כמו לשכוח שיש בעיות אישיות ולעשות מה שאתה אוהב. ממליץ בחום לכל מי שרוצה ללמוד יפנית, החל מלהבין סרטים וסדרות ועד ללדבר שוטף ולהכיר את התרבות, אתם לא תצטערו!!
המרכז ללימודי יפנית
רועי בודק
אוקטובר 2022

"בפעם הראשונה שנכנסתי הרגשתי ממש תחושת שייכות"

בתור חייל בשירות סדיר ביחידה מבצעית (אשר היציאות שלו הביתה משתנות משבוע לשבוע), המחשבה אשר חוזרת על עצמה כל פעם לקראת היציאה הביתה היא: ״איזה כיף, סוף סוף יש לי שיעור עם יוקי במרכז״. כאדם שמרכז חייו מתמקד בהערצה לתרבות היפנית: אנימה, גיימינג, טכנולוגיה, אוכל וכו… החלטתי במהלך שירותי הצבאי שאני רוצה ללמוד ולפתח בעצמי דבר נוסף אשר יגרום לי לקשר חזק יותר לתרבות זו.

את השפה היפנית התחלתי בלימוד עצמי במשך חצי שנה בזמני הפנוי, לימוד זיהוי וכתיבת: הירגנה, קאטאקנה, ודיקדוק בסיסי באחד מסופשי השבוע שהייתי בבית, החלטתי להתקשר בספונטניות לסיגל (שאת מספר הטלפון שלה קיבלתי מחבר אשר למד בקבוצה במרכז), כי החלטתי שאני רוצה ללמוד יותר עם הכוונה, תיקונים, טיפים, שיחות וכו'.

בשיחתי עם סיגל קיבלתי מענה שלא חשבתי שאפשרי, כאשר היא הציעה לי את האופציה לשיעורים פרטיים בהתאם לקצב שלי. בחצי השנה האחרונה, כל פעם שאני יוצא הביתה בימי חמישי אני נפגש לשיעור עם המורה יוקי. אני לא יכול לתאר לכם במילים את כמות הערכה שלי אליה, ואת ההוקרה הגדולה שלי אליה וכמובן אל סיגל, אשר הצליחו להוסיף לתקופת השירות הצבאי (המאתגר) שלי רובד של אושר ושמחה.

השיעורים שלי מתקיימים במרכז, אשר מעוצב באוירה יפני. בפעם הראשונה שנכנסתי הרגשתי ישר תחושת שייכות. במהלך תקופת הלימודים שלי, מלבד כמובן העשרת הידע שלי בשפה יצא לי להכיר ולחוות את התרבות היפנית. בשל שירותי הצבאי לא התאפשר לי ללמוד בקבוצה בגלל היציאות המשתנות שלי הביתה. האכפתיות, הסבלנות, והגמישות של המרכז, אינם טריוויאליים בכלל!
אני ממליץ לכל חובבי התרבות היפנית, ולאוהבי אנימה בפרט!!! להרים טלפון לסיגל ולקבוע שיעור ניסיון ואני מבטיח שתודו לי אח״כ.
המרכז ללימודי יפנית
יותם ליברמן

"הקורסים ענו בדיוק על מה שאני מחפש"

הגעתי למרכז דרך המלצה של שגרירות יפן בישראל, על מנת להרחיב את הידע שלי בשפה ובתרבות היפנית. הקורסים ענו בדיוק על מה שאני מחפש, אני מאוד מרוצה מהתכנים, אמשיך לשלב הבא.

המרכז ללימודי יפנית
יונתן מנשה, חדרה
ספטמבר 2021

"נהניתי מאוד מהתכנים בשיעור ומהחברה של האנשים שלמדו איתי"

הגעתי עם ידע מוקדם אבל לא הבנתי כמה קצת ידעתי. המורה עזרה לי מאוד להבין הכל ולהתקדם בקצב נוח. נהניתי מאוד מהתכנים בשיעור ומהחברה של האנשים שלמדו איתי. תודה על הכול! בהחלט מצפה לחזור ללימודים.
המרכז ללימודי יפנית
אמיר, תל אביב
אוגוסט 2021

"נותן המון ביטחון וחשק ללמוד עוד ועוד"

אווירה אישית, מורה מקסימה עם אינסוף סבלנות, כל כך מעניין. לומדים את הבסיס וכך כשמגיעים ליפן לא מרגישים אבודים. נותן המון ביטחון וחשק לעוד ועוד

המרכז ללימודי יפנית
דבי נגר
פברואר 2021

"אפשר בוודאות לסמוך על המרכז"

איזה כיף שיש מקום כזה כמו המרכז ללימודי יפנית שבו אפשר לבוא וללמוד על תרבות כל כך מיוחדת ושונה. אחרי שני קורסים בהובלה של סיגל סנסיי ויוקי סנסיי אני מרגיש הרבה יותר קרוב למה שחיפשתי. עם הדרכה טובה – גם השפה הכי קשה בעולם ניתנת ללמידה. אפשר בוודאות לסמוך על המרכז.

המרכז ללימודי יפנית
בר פלד, תל אביב
נובמבר 2020

"כל תלמיד ותלמיד קיבל יחס חם"

לפני שבאתי לקורס לא היה לי ידע רב ביפנית ורק רציתי להעשיר את הידע והשפה. סיגל היא מורה מעולה שיודעת לשלב תכנים מהרשת ומספרים בשיעורים ומעבירה את השיעורים בצורה מעניינת, לספר לנו גם חוויות מהחיים ביפן. כל תלמיד ותלמיד קיבל יחס חם, גם אם יצא שהפסדת שיעור היא תמיד תדאג לך ותדאג שתשלים את החומר. מומלץ בחום!

המרכז ללימודי יפנית
אבי מאיה, פתח תקוה

"למדתי המון דברים חדשים, הקורס עלה על הציפיות שלי"

הלימוד היה באווירה טובה הודות למורה הנפלאה, למדתי המון דברים חדשים, הקורס עלה על הציפיות שלי מבחינת היקף החומר וההעמקה בדקדוק. תודה לכם.

המרכז ללימודי יפנית
רוני, תל אביב
נובמבר 2020

"שמחתי להגיע לכל שיעור"

הקורס היה מעל ומעבר לציפיות שלי. הקבוצה הייתה מאוד נחמדה עם רצון ללמוד, המורה היתה סבלנית ונחמדה ותמיד ענתה על שאלות. הקורס היה ממש כיף ושמחתי להגיע לכל שיעור.

המרכז ללימודי יפנית
גאיה אספיץ, רמת השרון
קורס בני נוער, יולי 2017

"בסיום הקורס אני יודעת לקרא ולכתוב הירגנה, יש לי אוצר מילים נרחב ויכולת בניית משפטים…"

לפני שהתחלתי את הקורס הייתי מאוד סקפטית לגבי כמות החומר שנספיק. עכשיו, בסיום הקורס, אני יודעת לקרא ולכתוב הירגנה, יש לי אוצר מילים רחב ויכולת בניית משפטים, תוך 10 מפגשים בחופש הגדול. פגשתי ילדים שדומים לי מבחינת תחומי עניין ורק נהניתי - אפילו לעשות שיעורי בית.
המרכז ללימודי יפנית
עמית, כפר סבא
קורס בני נוער, יולי 2017

"תודה על קורס נהדר"

לסיגל, חג אביב שמח!

תודה על קורס נהדר שהקנה לי אוויר לנשימה פעם אחת בשבוע ונתן לי סיבות לחייך.

מעריכה מאוד,

המרכז ללימודי יפנית
נופר רודריג

"יכולת הדיבור שלי השתפרה במידה ניכרת..."

במסגרת הקורס נפתחתי יותר לתרבות היפנית, למדתי לקרוא ולכתוב במהירות, גם יכולת הדיבור שלי השתפרה במידה ניכרת וגם יכולת ההבנה שלי. נפתחתי לעוד ילדים בגיל שלי שיש להם אותם תחומי עניין כמו שלי. הקורס היה מהנה ולמדתי המון.

המרכז ללימודי יפנית
אמיר סמיונוב, נתניה
קורס בני נוער, יולי 2016

"כל שבוע כל כך שמחתי לנסוע לתל אביב למרות שזה כ"כ רחוק"

מאוד נהניתי! ממש! זה היה האור בחיים שלי, ושהתחלתי לספור אחורה כמה שיעורים עוד נשארו היה לי עצוב.. כל שבוע כ"כ שמחתי לנסוע לתל אביב למרות שזה כל כך רחוק.. אני עצובה שנגמר ורק רוצה שהקורס יימשך עוד ועוד. סיגל מדהימה והתלמידים נחמדים, מהנה לי עם כולם וכולנו באווירה טובה.
המרכז ללימודי יפנית
נעמי גינוסר, ירושלים
קורס בני נוער, אוגוסט 2020

"אחרי מספר חודשים של לימוד בלבד נסעתי ליפן והצלחתי לתקשר ברמה בסיסית וליהנות כפליים מהטיול"

אני שמחה להמליץ בחום על "המרכז ללימודי יפנית" בניהולה של סיגל יזרעאלי. סיגל הפתיעה לטובה בכל מישור אפשרי, השיעורים מקצועיים, דידקטיים, מאתגרים ומהנים כאחד.

הידע הרחב של סיגל, כמו גם הרצון הטוב שלה, מתפרש על מישור רחב של תחומים מעבר ללימוד השפה עצמה, ובשיעורים מועבר גם ההקשר התרבותי וההיסטורי, אנקדוטות, חגים ועוד.

הלימודים גרמו לי לחוש שנסעתי ליפן עוד לפני הנסיעה עצמה.

חשוב לי להגיד שאחרי מספר חודשים בלבד אכן נסעתי ליפן והצלחתי לתקשר ברמה בסיסית וליהנות כפליים מהטיול!

המרכז ללימודי יפנית
עו"ד איילת ש.
הרצליה

"כתוצאה מהלימודים היה לי טיול יוצא דופן"

כשהתחלתי ללמוד אצל סיגל לא היתה לי עוד נסיעה מתוכננת ליפן. בסה"כ רציתי להתקרב לתרבות שריתקה אותי מאז ומתמיד.

אין ספק שהלימודים השיגו את מטרתם. ההיכרות המעמיקה של סיגל עם יפן רק הוסיפה לחווית הלמידה המהנה. כאשר בכל זאת נסעתי ליפן, גיליתי את הערך האמיתי של השיעורים. כמובן שהם עזרו לי ברמה המעשית –יכולתי לבקש מכל אחד הוראות או עזרה, לוודא שהאוכל שאני אוכל מתאים לי (בהיותי צמחוני) וכו'.

אבל הידע עזר לי לחוות חוויות שרק יודעי יפנית (גם אם בסיסית ובוסרית כשלי) יכולים לחוות- שיחות עם יפנים על כוס סאקה, או סתם בתור למקום כלשהוא. אני מרגיש שכתוצאה מהלימודים היה לי טיול יוצא דופן מכל שאר האנשים שמסביבי.

המרכז ללימודי יפנית
זהר גלבוע
תל אביב

"כל פגישה שלנו היא חוויה תרבותית"

התחלתי את לימודי היפנית ב JAPAN SOCIETY בניו יורק, שם שהיתי במשך שנתיים עם משפחתי. אחד הדברים שהטרידו אותי ביותר עם שובנו ארצה היה כיצד אמשיך את לימודיי. הכרתי את סיגל וכל החששות נעלמו. מהר מאוד נוכחתי במקצוענות, הנגישות החיוך והסבלנות אין קץ.

כל פגישה שלנו היא חוויה תרבותית ולימודית ותמיד נשאר הרצון להמשיך וללמוד מסיגל עוד כל כך הרבה על התרבות והשפה שטבועים בה.

המרכז ללימודי יפנית
שלי שורק
בנימינה

"סיגל סנסיי תודה!"

על קורס יפנית מקצועי וחווית לימוד מופלאה ומהנה. היותך מבריקה בתחום והמוטיבציה הגבוהה להעביר את הידע אל התלמידים גרמו לזה שהרווחנו קורס מעניין ומרתק במיוחד.

סיגל סאן, הדרך שבה העברת את חומר הלימוד, המסירות והאהבה שלך ראויים לציון. גם מעבר לשעות הלימוד ולחובתך כמורה קיבלנו ממך מידע בלי סוף ולא פלא שהיינו מרותקים לשיעורים.

שוב, תודה מכל הלב.

המרכז ללימודי יפנית
רקפת רצאבי
פתח תקווה

"למה לא נרשמתי לקורס הזה יותר מוקדם?"

את לימודי היפנית הענקתי לעצמי כמתנה ליום ההולדת. נדמה לי שזה היה אחרי הרבע שעה הראשונה בשיעור הראשון שאמרתי לעצמי "למה לא נרשמתי לקורס הזה יותר מוקדם!!!" אני חוזר משיעור אחד ומיד מתחיל לחפש סדרות ולהכנס לאתרים ביפנית רק כדי לראות אם אני מצליח לזהות מילה או שתיים שכבר למדתי בשיעור.

הקורס הזה מלמד אותך לא רק את הבסיס ואת כל משפטי המפתח שכולם יכולים ללמוד בחינם אלא מלמד אותך משמעות, מה עושים עם המשפט ולא רק איך אומרים אותו.

הקורס הזה הוא יחיד ומיוחד עם מורה נפלאה שהיא לא מורה אלא חברה.

המרכז ללימודי יפנית
איתי פרידמן
גפר סבא

"סיגל היא אחת המורות יוצאות הדופן שיצא לי להכיר"

היכולת שלה לתת יחס אישי לכל תלמיד בקבוצה והדרך בה היא מעבירה את החומר, הדוגמאות וההסברים הם הגורמים לי לרצות להמשיך ללמוד אצלה עד שאדע יפנית כמו שצריך… תודה לסיגל על שיעורי יפנית מעניינים ומקיפים!

המרכז ללימודי יפנית
יאיר מילנבאך
נס ציונה

"רכשתי את בסיס השפה היפנית בצורה מאוד טובה"

הקורס היה מהנה.. האווירה הייתה מצוינת ומאוד משמחת. מאוד אהבתי לבוא לשיעורים. רכשתי את בסיס השפה היפנית בצורה מאוד טובה. גם המקום מאוד קל להגיע אליו.
המרכז ללימודי יפנית
בן אפללו
אורנית

"יפנית היא לא רק שפה, אלא גם תרבות - ואת הקשר ביניהם סיגל אורגת בנאמנות וביצירתיות"

מורה טוב הוא מורה שיודע להתאים את עצמו ואת דרך ההוראה לקבוצה או לתלמיד וכזאת היא סיגל. היא הצליחה לחשוף אותי למגוון גדול מאוד של אמצעי לימוד ספרי לימוד ופרוזה, עיתונים, אתרי אינטרנט, כתיבה יוצרת ושיחות עם יפנים ובכך להתוות לי דרך מעניינת ללימוד השפה.

יפנית היא לא רק שפה אלא גם תרבות ואת הקשר ביניהם סיגל אורגת בנאמנות וביצירתיות בתוך ההוראה. סיגל מצליחה להטמיע את השפה בצורה ייחודית ויעילה, אם על ידי הכרת ההתנהלות היומיומית של היפנים בבית או ברחוב, החגים והאוכל, או ההיסטוריה והספרות. הדבר נעשה לא רק על ידי חומרי הלימוד הקונבנציונליים, אלא גם בבישול קבוצתי של מאכלים יפניים ובהכנת יצירות לחגים.

אבל, אולי הדבר החשוב ביותר אצל סיגל, היא האווירה השקטה והרגועה שהיא משרה, אווירת זן יפנית ששואבת לאהבת היפנית, כאילו הייתה השפה הכי קלילה ללימוד.

המרכז ללימודי יפנית
דבי אברבנאל
תל אביב

"גם בקיוטו,
מתגעגע לקיוטו
קול הקוקיה"
(באשו)

ואני בוחרת להתגעגע בשיעורי היפנית
ואכן אלו געגועים,
לכל מה שמרגיש יפן,
במילים,
בפתגמים,
בסימנים
וגם בריח,
טעם,
ויופי
אני חושבת שגם באשו היה מסכים,
להתגעגע ככה
תודה על רגעים של יפן
בשיעורים היא ממש כאן
יותר יפנית מיפנית 🙂
המרכז ללימודי יפנית
איילת בן יהודה
תל אביב

"דרך מלאת סבלנות, רהוטה ויעילה"

למרות שביקרתי ביפן וחייתי בה בטרם התחלתי ללמוד בארץ סיגל הצליחה לחדש לי המון מלבד רכישת השפה עצמה.

לסיגל דרך מלאת סבלנות, רהוטה ויעילה להסביר את החומר הנלמד. היא הצליחה ליצור קצב אחיד, מיצוי מירבי והנאה צרופה. כל שיעור היווה חוויה חדשה ונפלאה עבורי.

סיגל התעקשה לאורך הקורס שנדבר ונדבר ולא נפסיק לתרגל בכיתה. כל חומר דקדוקי שהיה מאיים בתחילה הוסבר בצורה הברורה והפשוטה ביותר והאיום התחלף בתרגול מהנה.

אני ממליצה בחום לאלו הרוצים לטעום מתרבותה של יפן ואפילו אלו הרוצים לפנק את אהוביהם במתנה נפלאה להצטרף לאחד הקורסים של סיגל.

המרכז ללימודי יפנית
שלומית שימחי
פתח תקווה

"הלימודים מצויינים ומאפשרים ללמוד שפה בקצב טוב"

ממליצה בחום לחובבי השפה והתרבות היפנית לנסות את הקורסים של המרכז ללימודי יפנית. האווירה טובה, כל שיעור כיף ומהווה מקום מפגש לאנשים שאוהבים אותם דברים כמוך. והכי חשוב- הלימודים מצויינים ומאפשרים ללמוד שפה בקצב טוב. בתור מישהי שתמיד רצתה ללמוד יפנית אני מרוצה מאוד!

המרכז ללימודי יפנית
ניצן
מודיעין

シガル さん

わたしたちは 11がつ 6日の きんようび に にほんごの レッスン を はじめました。きょうは さいごう の レッスンです。レッスンは むずかしかった でも おもしろかった です!!あなたは かっこいい せんせい です...わたしたちは ありがとう ございます と いいたい です。らいしゅう また コースを はじめます! メギ、アイェレット、エイナット
המרכז ללימודי יפנית
מגי , עינת, איילת

להוספת המלצה